czwartek, 07 lipca 2022r.

Soczysty schab – wędliny tradycyjne Martika

Dzięki stuletniej recepturze, która została spisana w zeszycie przez ciocię Jadzię, uzyskaliśmy solidną podstawę do wyrobu tradycyjnych wędlin. Wykorzystujemy to od 1998 roku do tego, aby dzielić się z Państwem najwyższej jakości, smacznymi produktami, których nie znajdzie się w pierwszym lepszym sklepie. Nasze wędliny to nie tylko prosta, choć smaczna kiełbasa albo żeberka, zaskakujące rodzinę przy stole swoim aromatem i złoto-brązową barwą. To również mięso wieprzowe, to znaczy schab wieprzowy – ten to dopiero nigdy nie rozczarowuje! Z radością serwujemy wędliny bez chemicznych dodatków, spełniające oczekiwania nawet najbardziej wymagających konsumentów. 

Tradycyjny schab – najlepsze przepisy 

To prawda, że soczysty schab wieprzowy powinien zostać odpowiednio przygotowany, aby pojawić się na stole i nie zawieść młodszych czy starszych smakoszy. Dlatego my ściśle nadzorujemy każdego etapu wyrobu. Coś takiego, jak na przykład szynka wieprzowa, musi być doskonała. Właśnie tym zajmujemy się od lat. Macie ochotę na schab wędzony na obiad? Lub na schab ogólnie – bez względu na to, czy będzie to obiad, czy kolacja? Poniżej przedstawiamy parę fantastycznych pomysłów na dania: 

  • schab w sosie pieczarkowym i z kaszą gryczaną; 
  • pieczony schab z borówkami; 
  • schab w azjatyckiej wersji; 
  • schab po warszawsku; 
  • roladki ze schabu z dodatkiem mozarelli oraz suszonych pomidorów; 
  • schab z suszonymi jabłkami; 
  • schab w rozmarynie i majeranku. 

Tradycyjna wędzarnia Martika 

Aby wspaniale przyrządzić mięso wieprzowe, należy dbać o każdy szczegół. Tradycyjna wędzarnia w Martika to jedno z „miejsc”, które są zawsze pilnowane. Proces wędzenia jest dla nas szczególnie istotny. Wędzenie gorącym dymem z olchy i buku sprawia, iż nasze wędliny zyskują niepowtarzalny smak, zapach i barwę. Bo dobry schab, to świetnie uwędzony schab! 

Może spodobać Ci się również:

Adwokat czy radca prawny - co lepsze? Kogo wybrać w naszej sprawie?

Adwokat czy radca prawny – co lepsze? Kogo wybrać w naszej sprawie?

20 maja 2020

Czasami natrafiamy na problem natury prawniczej, którego nie jesteśmy w stanie sami rozwiązać. Pojawia się wtedy dylemat, do kogo zwrócić się o pomoc. Zarówno prawnik, adwokat i radca prawny posiadają…

Czytaj więcej