czwartek, 28 września 2023r.

Jak zostać konsultantką Avon?

Jak zostać konsultantką Avon?

Avon to przedsiębiorstwo zajmujące się sprzedażą kosmetyków za pośrednictwem konsultantek. Firma posiada wiele marek własnych, które figurują w katalogach. Spółka nawiązuje współpracę z kobietami, które szukają dodatkowego zarobku i chcą zająć się sprzedażą produktów kosmetycznych wyszczególnionych w ofercie firmy. Budując własną sieć klientek, można w łatwy sposób zyskać dodatkowy przychód, który zasili domowy budżet. 

Jak zostać konsultantką Avon?

Aby zacząć pracować, należy zarejestrować się na oficjalnej stronie marki. Wchodząc na witrynę, należy skorzystać z zakładki zatytułowanej „zostań konsultantką avon„. Po wybraniu tego podpunktu zostaniemy przekierowani do wypełnienia kwestionariusza. Uzupełnienie formularza wiąże się z udzieleniem odpowiedzi na pytania odnośnie podstawowych informacji osobistych. Czynność jest stosunkowo szybka i ma na celu zdobycie informacji o nowych osobach, w celu lepszego dopasowania oferty. Od momentu wysłania formularza, Avon obejmuje nas programem pomocy, który ma postać zespołu wprowadzającego w system działania firmy. Warto wspomnieć, że firma oferuje wsparcie swoim konsultantkom, niezależnie od stażu pracy. W każdym momencie można skorzystać z porady eksperta, odpowiedzialnego za kontakt z współpracującymi kobietami. 

Zalety podjęcia współpracy

W związku z zatrudnieniem, przedsiębiorstwo oferuje szereg dodatków, które pozwolą na szybkie wdrożenie się w system działania dystrybucji kosmetyków. Na początku konsultantka otrzymuje darmowy pakiet katalogów, za pomocą których zbiera zamówienia od klientów. Zarobki w Avonie opierają się na systemie upustów. Im zamówienie opiewa na wyższą kwotę, tym większa prowizja przysługuje danej konsultantce. Przykładowo, zamawiając za 600 złotych, można uzyskać rabat wynoszący 30%, otrzymując tym samym prowizję w kwocie 180 złotych. 

Dla konsultantek z odpowiednim stażem i dużą bazą klientów, istnieje możliwość awansu w strukturze firmy. Można zostać liderką, która kieruje zespołem. Jednakże, należy zaznaczyć, że funkcja ta wiąże się z ogromną odpowiedzialnością. 

Podsumowanie – jak zostać konsultantką Avon?

Podjęcie takiej pracy ma wiele zalet. Przede wszystkim, warto zwrócić uwagę na wiele kampanii organizowanych przez firmę. Dzięki nim można wygrać masę atrakcyjnych upominków o wartości nawet kilkuset złotych. Dostępność programów motywacyjnych bezpośrednio wpływa na wzrost sprzedaży, na czym korzystają zarówno konsultantki, jak i cała firma. 

Może spodobać Ci się również:

Co to jest toczenie cnc?

Co to jest toczenie cnc?

30 września 2020

Toczenie CNC to rodzaj obróbki skrawaniem, pozwalający opracowywać elementy o kształcie obrotowym, takie jak wałki czy tuleje. Sam skrót CNC pochodzi z języka angielskiego (Computerized Numerical Control) i oznacza, że…

Czytaj więcej

Biznes

Lifestyle

Porady