niedziela, 16 czerwca 2024r.

Czym jest efekt Kim Kardashian na rzęsach? Jak go uzyskać?

Czym jest efekt Kim Kardashian na rzęsach? Jak go uzyskać?

Kim Kardashian to znana celebrytka, która wyznacza nowe trendy w modzie. Wiele kobiet zazdrości jej pięknych, gęstych rzęs, które podkreślają uwodzicielskie spojrzenie. Jej makijaż zdobył tak dużą popularność na całym świecie, że uzyskał miano „efektu Kim Kardashian”. Jest to coraz popularniejszy sposób stylizacji rzęs, który stosowany jest przez doświadczone kosmetyczki. Warto wiedzieć, w jaki sposób można uzyskać tak spektakularny look.

Oko jak z telewizji

Kim Kardashian jest piękną kobietą, która osiągnęła mistrzostwo w stosowaniu idealnego makijażu. Jej uwodzicielskie spojrzenie jest nie tyle darem natury, ile efektem wywołanym przez odpowiednio dobrane jedwabne sztuczne rzęsy. Wyglądają one nieskazitelnie pięknie, błyszczą w niepowtarzalny sposób i gwarantują spojrzenie w typie glamour. Technika zapoczątkowana przez celebrytkę polega na uzyskaniu włosków bardzo długich, które okalają całe oko. Nietypowy efekt można osiągnąć poprzez zastosowanie kępek o różnej długości i gęstości. Sztuczne rzęsy z jedwabiu stały się bardzo popularne, a ich aplikacja jest elementem szkoleń doświadczonych wizażystek. Coraz więcej kobiet pyta o efekt Kim Kardashian, dlatego umiejętność stworzenia takiego spojrzenia jest atutem doświadczonych specjalistów. Sam materiał jest drogi, dlatego za uzyskanie oka celebrytki trzeba sporo zapłacić. Mimo wszystko warto dla tak spektakularnego spojrzenia.

Jak wykonuje się rzęsy w stylu Kim Kardashian?

Technika polega na zastosowaniu puszystej aplikacji z wyraźnie widocznymi promieniami. Jest to metoda ząbkowana, która pozwala na uzyskanie efektu rozgwiazdy, widocznej w oprawie oczu celebrytki. Kępki muszą być stopniowane, by dawały wygląd nieco nieuporządkowanych, jednocześnie zachwycając. Sztuczne rzęsy dają możliwość uzyskania efektu Kim. Na takim materiale bazują kosmetyczki i wizażystki. Okazuje się jednak, że wygląd taki można uzyskać nawet w domu, kupując specjalne produkty na pasku, które są już odpowiednio ząbkowane. Oczywiście nie są one tak spektakularne, jak w przypadku mozolnego klejenia jedwabnych kępek, dodatkowo są to rzęsy syntetyczne. W szybki sposób i stosunkowo niskim nakładem pracy pozwalają na uzyskanie efektownego spojrzenia. Rzęsy takie będą stanowiły idealne dopełnienie makijażu okazjonalnego.

Może spodobać Ci się również:

Jak sprawdzić lakier samochodu? Sprawdź, czy sprzedawca pojazdu nie kłamie!

1 stycznia 2023

Kupując używany pojazd zawsze ponosimy pewne ryzyko. Oczywiście każdego sprzedawcę musimy traktować z szacunkiem, jednak zdarza się, że pośród nich znajdują się oszuści, którzy chcą sprzedać wadliwy towar. Dlatego przed…

Czytaj więcej

Biznes

Lifestyle

Porady